Jump to content
* ДО АДМИНИТЕ ! * Read more... ×
Миграцията приключи! Read more... ×
  • Sign Up
Benkovski523

Случвало ли ви се е някога?

Recommended Posts

Posted (edited)

Случвало ли Ви се някога да попаднете на ново място и да Ви се стори познато, ще кажеш ,че сте били тука вече?

Ще разкажа една кратка случка.... - Празнувах с моите приятели на една вила, която никога не съм бил там, не съм стъпвал, нито чувал за нея. Когато влезнахме в вилата , оправихме се и седнахме на маса и по едно време ми се стори, че и преди съм влизал в тази вила и сядал на този стол с същите хора.. 

Случвало ли ви се е? Ако да, разкажете я ?

Edited by Benkovski523

Случвало се, но не помня къде... на това му се вика deja-vu (dejavu) там квот е...
Това става така, защото ако си сънувал същото място преди и сега ти идва познато.. Човек не помни сигурно 90% от сънищата си и така и после може да се усеща както в този случай. Само да не си мислиш, че спомена идва от предишния ти Живот ? ? ? просто си го сънувал и не помниш това е

.

• Like 1

Мен ми се е случвало нещо което го правя или ходя някъде да ми се струва че е повторение върнал съм лентата назад и пак минавам по този път и това за сънищата съм чел неможеш да помниш всичките си сънища, а ти си спал да кажем 8 часа, а си санувал случка за 1/2 минути интересна работа.

• Love 1
  • Like 1

Случвало ми се да сънувам нещо и след време, подобна случка ми се случва. Мисля, че това са извънземни ?

• Like 1

Хаха. При мен се случва същото и то чест. Не помня да съм правил или сънувал такова нещо в такъв момент и после като се случи, сякаш съм го правил вече. ?